Rezerwacja Online
Wylot
Przylot
Data wylotu
Data wylotu
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)


Znajdź oferty
Wylot z:
Wrocław, Polska
Lotnisko wylotu:
Wrocław Strachowice (WRO)
Przylot do:
Barcelona, Hiszpania
Lotnisko przylotu:
Barcelona Girona Airport (GRO)
Linie lotnicze:
Ryanair
CENA:
159 PLN
Loty Wrocław - Barcelona

Tanie bilety lotnicze do Barcelony. Tanie latanie z Wrocławia do Barcelony już od 159 PLN linie lotnicze Ryanair. Rezerwacja biletów lotniczych on-line lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Loty Wrocław(WRO) - Barcelona(GRO)

Zarezerwuj tanie loty z Wrocławia do Barcelony Girony (GRO), oddalonej od centrum miasta Barcelona około 100km. Swoje loty kierują tam tanie linie Ryanair. Z Wrocławia do Girony w okresie wiosna – lato 2017 polecimy 2 razy w tygodniu w środy oraz niedziele o godz 21:15-23:55. Z lotniska do centrum Barcelony kursują Ryanair busy. Loty powrotne z Barcelony Girony do Wrocławia odbywają się dwa razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 18:25-21:00. Zapraszamy do naszego serwisu tanich lotów do Barcelony. Zarezerwuj bilet online lub zadzwoń na infolinię.

Rozkład lotów Wrocław - Barcelona Girona

Wylot: środa 21:15-23:55, niedziela 21:15-23:55

Powrót: środa 18:25-21:00, niedziela 18:25-21:00

Wylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 9173
FR
2017-05-14 22:25 Wrocław (WRO)
2017-05-15 00:55 Barcelona (GRO)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (GRO)
Wrocław (WRO)
Oferta
Cena: 244 PLN
Wylot
Czas podróży: 11h 49m / 1 przesiadka
2017-05-14 13:10 Wrocław (WRO)
2017-05-15 00:59 Barcelona (BCN)
1
FR 5034
2017-05-14 13:10 Wrocław (WRO)
2017-05-14 14:10 Warszawa (WAW)
FR
2
VY 8845
2017-05-14 21:50 Warszawa (WAW)
2017-05-15 00:59 Barcelona (BCN)
VY
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (BCN)
Wrocław (WRO)
Oferta
Cena: 324 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka
2017-05-14 08:00 Wrocław (WRO)
2017-05-14 17:00 Barcelona (BCN)
1
FR 8406
2017-05-14 08:00 Wrocław (WRO)
2017-05-14 09:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 9044
2017-05-14 13:45 Londyn (STN)
2017-05-14 17:00 Barcelona (BCN)
FR
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (BCN)
Wrocław (WRO)
Oferta
Cena: 396 PLN
KIERUNEK DATA PODRÓŻY LINIA CENA
Poznań - Barcelonaod 2017-03-01 do 2017-07-31179.00
Katowice - Barcelonaod 2017-03-06 do 2017-09-30139.00
Gdańsk - Barcelonaod 2017-03-01 do 2017-10-01159.00
Kraków - Barcelona Gironaod 2017-03-03 do 2017-09-30159.00
Warszawa - Barcelonaod 2017-03-06 do 2017-10-22139.00